Loading...
mulanowska@um.warszawa.pl +48 22 44 38 625

Karin Lesiak

Jestem przedsiębiorczynią od roku 2009. Od tego momentu pomagam rodzicom i nauczycielom w wprowadzaniu dzieci w świat nauki podczas autorskich zajęć Małe Mądrale. 

W 2013 roku ukończyłam Laughter Yoga International Uniwersity dr Madana Katarii. Jako trenerka jogi śmiechu wspieram małe firmy i duże korporacje w prozdrowotnych programach dla pracowników. Prowadzę również sesje jogi śmiechu jako ćwiczenia integracyjne podczas konferencji, spotkań, szkoleń, warsztatów. Współpracuję z wieloma fundacjami i stowarzyszeniam,i gdzie również prowadzę sesje jogi śmiechu. Często są to działania społeczne.

Od roku 2014 (również społecznie współorganizuje spotkania networkingowe w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku. Jest to jedyne miejsce networkingowe w Warszawie, gdzie odbywają się regularnie sesje integracyjne  jogi śmiechu z myślą Johna Cleese'a: "Ludzie , którzy śmieją się razem, lepiej pracują razem"

Współtworzę grupę Czego najbardziej, która poprzez wyzwania, kursy, warsztaty pomaga ludziom potrzebującym wsparcia w odnalezieniu drogi do celu i jego odważnym realizowaniu. 

Jestem współautorką Dziennika Rozwoju.

Prywatnie od urodzenia jestem mieszkanką Warszawy, z czego większość życia osiedla Bródno. Jestem matką 3 dzieci i właścicielką 3 kotów. Uwielbiam grupowe wyprawy podróżnicze, szczególnie z plecakiem.

Z wyboru jestem racjonalna optymistką, zwykle z uśmiechem ponieważ uśmiech bardzo pomaga.

Do góry