Loading...
mulanowska@um.warszawa.pl +48 22 44 38 625

Justyna Przybysz

Jestem konsultantką HR, mentorem, coachem, asesorem i trenerem biznesu. Posiadam certyfikat konsultanta Extended DISC® i Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ).

W swojej pracy specjalizuję się w rozpoznawaniu potencjału i rozwijaniu talentów, które budują zaangażowanie pracowników i generują zyski firm. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie zdobyte w projektach z zakresu rekrutacji, rozwoju, oceny i motywacji, realizowanych dla międzynarodowych organizacji z branży finansowej i spółek Skarbu Państwa

Jako trener biznesu projektuję i prowadzę warsztaty dla kadry menedżerskiej i zespołów z zakresu kompetencji miękkich i pracy zespołowej. W obszarze coachingu zajmuję się rozwojem kompetencji menedżerskich, efektywnością osobistą i planowaniem kariery. Realizuję również programy outplacementowe – pomagam osobom zwalnianym odnaleźć się na rynku pracy. W ramach pracy społecznej współpracuję z Fundacją Humanites, gdzie jestem mentorem i coachem w Akademii Przywództwa Liderów Oświaty.

Jestem właścicielką firmy Human Project, która oferuje usługi HR dla MŚP, mentoring kompetencji osobistych dla właścicieli firm i menedżerów, diagnozę potencjału osobistego i przedsiębiorczości dla osób planujących założyć swój biznes oraz coaching kariery.

Z Forum Przedsiębiorczości na Targówku jestem związana od 2016 roku.

 

Prywatnie jestem matką utalentowanej nastolatki i zbuntowanego dwulatka, żoną męża podróżującego między czterema kontynentami oraz właścicielką białego psa i czarnego kota :-). Relaksuję się oglądając angielskie seriale lub czytając skandynawskie kryminały. Ciągle próbuje polubić bieganie :-) Uwielbiam podróże i chętnie łączy z nimi pracę.

Do góry